Vai al contenuto
Aperlena

Acquisto di una terna (ruspa cargeratrice)

Originale „Zakup koparko-ładowarki”.

Aperta Bando di gara 6 giorni rimasti
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Oggi
  3. Scadenza aperta 8 giorni
  4. Aggiudicata in attesa

Sintesi

Sintesi generata automaticamente

Il comune di Stawiski (Gmina Stawiski), ente del governo locale con sede in Plac Wolnosci 13/15, 18-520 Stawiski, voivodato della Podlachia, Polonia, acquista la fornitura di una terna (ruspa caricatrice). L'avviso e stato pubblicato il 02.09.2026 con il numero 2026/BZP 00418184. La procedura e una procedura aperta ordinaria ai sensi dell'articolo 275 punto 1 della legge polacca sugli appalti pubblici. Il valore stimato e il termine per la presentazione delle offerte non sono indicati nelle informazioni fornite. L'appalto non e cofinanziato con fondi UE ed e incluso nel piano degli appalti del committente. Possono partecipare liberamente tutti gli operatori economici, senza restrizioni specifiche.

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418184 z dnia 2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup koparko-ładowarki”. SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STAWISKI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669884 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 13/15 1.5.2.) Miejscowość: Stawiski 1.5.3.) Kod pocztowy: 18-520 1.5.4.) Województwo: podlaskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński 1.5.7.) Numer telefonu: 862785511 1.5.8.) Numer faksu: 862785533 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stawiski.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://stawiski.ezamawiajacy.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup koparko-ładowarki”. 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df5f4617-4b77-4927-86b2-125042015c2d 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418184 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000229/08/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 „Zakup koparko-ładowarki”. 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://stawiski.ezamawiajacy.pl/ 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://stawiski.ezamawiajacy.pl/ 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej która dostępna jest pod adresem: https://stawiski.ezamawiajacy.pl/, w zakładce „Korespondencja” oraz poczty elektronicznej. e) Zamawiający rekomenduje komunikowanie się przez Platformę zakupową z Wykonawcami, jednak pozostawia możliwość skorzystania z ePUAPu dostępnego pod adresem: https://epuap.gov.pl/wps/portal, adres skrytki EPUAP: /egh19dj11n/SkrytkaESP, https://www.gov.pl/web/e-doreczenia, adres skrzynki e-Doręczeń: AE:PL-17345-83827-EVTVT-17 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej, adres e-mail: sekretariat@stawiski.pl. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119.1 z 04.05.2016, str. 1 z późn. zm.), dalej „RODO”, informuje się, że: 1) administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gmina Stawiski z siedzibą w Stawiskach, Plac Wolności 13/15, 18-520 Stawiski, reprezentowana przez Burmistrza, dalej Administrator; 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem e-mail: iod@stawiski.pl lub pisemnie na adres Administratora; 3) dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO tj. przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w związku z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, dalej „ustawa Pzp” w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego; 4) odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o zapisy ustawy Pzp oraz podmioty, które będą przetwarzały Pana/Pani dane osobowe w imieniu administratora na postawie zawartej z administratorem umowy powierzenia przetwar

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 4 ore fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Macchine per miniere ed edilizia
60.444.656 €
408 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
13 avvisi tracciati · 6 aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Macchine per miniere ed edilizia · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso