Vai al contenuto
Aperlena.com

Polska - Elektryczność - Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych obsługiwanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy) z podziałem na 2 części - postępowanie nr 24/D

Aperta Bando di gara 16 giorni rimasti
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Oggi
  3. Scadenza aperta 15 giorni
  4. Aggiudicata

Descrizione

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych obsługiwanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy) z podziałem na 2 części: Część I - Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie dystrybucji Energa Operator S.A. będących w zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy). Część II - Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. będących w zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy). Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2a i 2b do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: • Część I: Punkty poboru energii RZI Olsztyn zlokalizowane w rejonie dystrybucji Energa Operator S.A. - zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia do części I postępowania, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ. • Część II: Punkty poboru energii RZI Olsztyn zlokalizowane w rejonie dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. - zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia do części II postępowania, stanowiącym załącznik nr 2b do SWZ. 3. Okres gwarancji: nie dotyczy. 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. 1. Przedmiotem zamówienia w części I postępowania jest: Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie dystrybucji Energa Operator S.A. będących w zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy). Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2a do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia - Część I: punkty poboru energii RZI Olsztyn zlokalizowane w rejonie dystrybucji Energa Operator S.A. - zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia do części I postępowania, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ. 3. Okres gwarancji: nie dotyczy. 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.; 1. Przedmiotem zamówienia w części II postępowania jest: Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. będących w zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy). Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2b do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia - Część II: punkty poboru energii RZI Olsztyn zlokalizowane w rejonie dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. - zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia do części II postępowania, stanowiącym załącznik nr 2b do SWZ. 3. Okres gwarancji: nie dotyczy. 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.

Fonte ufficiale

Fonte: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 1 ora fa

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

4 gare aperte in questo momento

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Petrolio, carburanti ed energia
16.506.681 €
2.086 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
15 avvisi tracciati · 10 aggiudicati
5.363.833.060 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Petrolio, carburanti ed energia · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso

16 giorni rimasti

Fonte