Nouveau · Ελλάδα - Ρουφράκτες (θυροφράγματα) - Δ8488 Grèce Machines industrielles ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.... Déjà consulté 50 jours restants 20 oct. 2026 1 385 000 €
Nouveau · Ελλάδα - Πυροσβεστικός αφρός ή παρόμοιες ενώσεις - ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΦΡΟΓΟΝΟΥ ΥΓΡΟΥ FLUORINE FREE FOAM (FFF ή F3 ή 3F) ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028... Grèce Équipements de sécurité & défense ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ... Déjà consulté 42 jours restants 12 oct. 2026 690 000 €
Nouveau · Ελλάδα - Συντήρηση λογισμικού τεχνολογίας των πληροφοριών - Διαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδε... Grèce Services informatiques Υπουργείο Εθνικής Άμυνας - Γενική Διεύθυνση Οικονομικού Σχεδ... Déjà consulté 45 jours restants 15 oct. 2026 228 847 €
Nouveau · Ελλάδα - Ιατρικός ρουχισμός - Προμήθεια «ΙΜΑΤΙΣΜΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ» Grèce Équipements médicaux & produits pharmaceutiques ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΤ Déjà consulté 23 jours restants 23 sept. 2026 746 334 €
Nouveau · Ελλάδα - Υπηρεσίες αναμόρφωσης γαιών - ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ Grèce Environnement, assainissement & nettoyage ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ Déjà consulté 50 jours restants 20 oct. 2026 806 414 €
Nouveau · Ελλάδα - Υπηρεσίες φύλαξης - Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Πάτ... Grèce Services aux entreprises Πανεπιστήμιο Πατρών Déjà consulté 43 jours restants 13 oct. 2026 2 760 000 €
Nouveau · Ελλάδα - Υπηρεσίες αναμόρφωσης γαιών - ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΣΕ ΠΟΤΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΑ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ Grèce Environnement, assainissement & nettoyage ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ Déjà consulté 49 jours restants 19 oct. 2026 2 419 000 €
Nouveau · Ελλάδα - Υπηρεσίες εκχιονισμού - ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ Π... Grèce Environnement, assainissement & nettoyage ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΕ ΠΕΛΛΑΣ Déjà consulté 39 jours restants 9 oct. 2026 1 153 226 €
Nouveau · Ελλάδα - Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς επεξεργασίας λυμάτων - ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ (ΚΕΛ) ΔΗΜΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΤΩΝ... Grèce Travaux de construction Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. - ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟ... Déjà consulté 64 jours restants 3 nov. 2026 100 010 720 €
Nouveau · Ελλάδα - Θάλαμοι - ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΘΑΛΑΜΩΝ & ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ Grèce Matériaux de construction ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ" Déjà consulté 42 jours restants 12 oct. 2026 400 000 €
Nouveau · Ελλάδα - Υπηρεσίες διάθεσης στερεών αστικών απορριμμάτων - ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΧΩΡΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΦΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΧΥΤΑ) 2ΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ... Grèce Environnement, assainissement & nettoyage ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Δ/ΝΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ 2ΗΣ Δ.Ε. ΝΟΜ... Déjà consulté 39 jours restants 9 oct. 2026 3 838 400 €
Nouveau · Ελλάδα - Μικρά λεωφορεία - Προμήθεια Εξοπλισμού ΕυρωπαϊκούΠρογράμματος «GreCΟ»(Λεωφορεία, Αισθητήρες, Στέγαστρα)ΟΜΑΔΑ Α: Λεωφορεία ΟΜΑΔΑ Α:... Grèce Équipements de transport & véhicules ΔΗΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Déjà consulté 3 jours restants 3 sept. 2026 545 403 €
Nouveau · Ελλάδα - Ειδικά οχήματα - Προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου στο πλαίσι... Grèce Équipements de transport & véhicules ΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣ Déjà consulté 35 jours restants 5 oct. 2026 438 672 €
Nouveau · Ελλάδα - Κουπόνια - 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Grèce Machines de bureau & informatiques ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε. Déjà consulté 45 jours restants 15 oct. 2026 500 000 €
Nouveau · Ελλάδα - Ενοικίαση φορτηγών αυτοκινήτων με οδηγό - Δ8422 Grèce Services de transport ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.... Déjà consulté 21 jours restants 21 sept. 2026 54 138 112 €
Nouveau · Ελλάδα - Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών - Μελέτη αθλητικού συγκροτήματος για την κατασκευή κλειστού γυμναστηρίου στίβου και ανοικτού γ... Grèce Services d'architecture & d'ingénierie ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ Déjà consulté 64 jours restants 3 nov. 2026 612 903 €
Nouveau · Ελλάδα - Λαμπτήρες και φωτιστικά εξαρτήματα - Προμήθεια εορταστικού φωτισμού και διακόσμου του Δήμου Ηρακλείου Grèce Machines électriques ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Α΄ΒΑ... Déjà consulté 31 jours restants 1 oct. 2026 403 226 €
Nouveau · Ελλάδα - Ηλιακά φωτοβολταϊκά στοιχεία - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ... Grèce Pétrole, carburants & énergie ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Déjà consulté 29 jours restants 29 sept. 2026 680 000 €
Nouveau · ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΑΡΜΑΡΟΥ Grèce Matériaux de construction ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Déjà consulté 21 jours restants 21 sept. 2026 114 516 €
Nouveau · Προμήθεια Φορητών και Επιτραπέζιων Η/Υ (Desktops, Laptops) Grèce Machines de bureau & informatiques ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΠΕ & ΕΓΓΥΗΣΕΩΝ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΑΕ Déjà consulté 6 jours restants 7 sept. 2026 210 000 €