Aller au contenu
Aperlena

Zakup usług cateringowych

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356007 z dnia 2026-07-22 Ogłoszenie o wyniku postępowania Usługi Zakup usług cateringowych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Finansów 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002217 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Świętokrzyska 12 1.5.2.) Miejscowość: Warszawa 1.5.3.) Kod pocztowy: 00-916 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@mf.gov.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/finanse 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://mf.ezamawiajacy.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup usług cateringowych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb2b4030-8cd3-468f-8d54-6b9f53781cbc 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356007 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132308/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.3.5 Zakup usług cateringowych 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej dla Funduszy Europejskich 2021-2027. 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00169842 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: C.282.26.BLG.B 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 2972222,23 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług cateringowych na potrzeby spotkań organizowanych przez komórki organizacyjne oraz Członków Kierownictwa Zamawiającego w związku z wykonywanymi przez te komórki zadaniami, odbywających się w siedzibie Zamawiającego, tj. w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 12, a także w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na terenie Warszawy oraz filiach Krajowej Szkoły Skarbowości, tj. w Otwocku oraz w Białobrzegach k/Warszawy. 4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 55500000-5 - Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5410,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5474,50 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5410,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Concordia Sp. z o.o. Sp. K. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 525 239 23 09 7.3.3) Ulica: ul. Łopuszanska 95 7.3.4) Miejscowość: Warszawa 7.3.5) Kod pocztowy: 02-457 7.3.6.) Województwo: mazowieckie 7.3.7.) Kraj: Polska 7.4.) Czy wykonawca przewiduje p

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

5 marchés ouverts actuellement

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Services d'hôtellerie, restauration & traiteur
8 926 123 €
1 851 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
92 avis suivis · 33 attribués
67 603 879 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Services d'hôtellerie, restauration & traiteur · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte