Aller au contenu
Aperlena

Zakup i dostawa UPS

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup i dostawa UPS SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnetrznych i Administracji 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006472651 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wołoska 137 1.5.2.) Miejscowość: Warszawa 1.5.3.) Kod pocztowy: 02-507 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@cskmswia.gov.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cskmswia.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://e-propublico.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup i dostawa UPS 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fba9d6a-ab3f-4098-b9d8-745d50d00f9a 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00028652 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-13 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00514997 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: PIMMSWiA-2375/03/11/03/2025 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 325245,98 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis znajduje sie w SWZ 4.5.3.) Główny kod CPV: 31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399111,15 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399111,15 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399111,15 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.I.W CAMCO Sp. z o.o. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180015126 7.3.3) Ulica: Płochocińska 7.3.4) Miejscowość: Warszawa 7.3.5) Kod pocztowy: 03-044 7.3.6.) Województ

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

12 marchés ouverts actuellement

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Machines électriques
51 999 425 €
2 522 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
285 avis suivis · 153 attribués
87 001 545 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Machines électriques · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte