Aller au contenu
Aperlena

Achat de produits alimentaires

Original Zakup artykułów spożywczych

Ouvert Avis de marché 3 jours restants
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Aujourd'hui
  3. Date limite ouvert 8 jours
  4. Attribué en attente

Résumé

Résumé généré automatiquement

L'Hopital specialise provincial public independant de Chelm, situe Ceramiczna 1, 22-100 Chelm, voivodie de Lublin, Pologne, achete des produits alimentaires. Le marche est passe selon la procedure de base prevue a l'article 275 point 1 de la loi polonaise sur les marches publics. Il figure dans le plan des marches sous le numero 2026/BZP 00013873/08/P. L'avis a ete publie le 2026-08-31 sous le numero 2026/BZP 00414960. Le marche n'est pas cofinance par des fonds de l'Union europeenne, et l'appel d'offres n'est pas reserve a une categorie particuliere de soumissionnaires. Aucune valeur estimee ni date limite de remise n'est indiquee.

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414960 z dnia 2026-08-31 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup artykułów spożywczych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110196908 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Ceramiczna 1 1.5.2.) Miejscowość: Chełm 1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100 1.5.4.) Województwo: lubelskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@szpitalchelm.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalchelm.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup artykułów spożywczych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b43f4e37-3be0-4efc-b661-2bc01b06059e 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414960 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013873/08/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.26 Zakup atrykułów spożywczych 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://e-propublico.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://e-propublico.pl link do adresu url, który przekierowuje bezpośrednio do zakładki zawierającej przedmiotowe postępowanie: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/84B4D5B3-5538-4959-A31C-440AC69F63C5 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postęp.o udzielenie zam.,zgodnie z art. 61 ust. 1 ustawy,komunikacja zamawiającego z Wykonawcami, w tym składanie ofert,wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy zamówień publicznych, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem https://e-propublico.pl 2. Link do adresu url, który przekierowuje bezpośrednio do zakładki zawierającej przedmiotowe postępowanie: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/84B4D5B3-5538-4959-A31C-440AC69F63C5 3. Korzystanie z Platformy przez wykonawcę jest bezpłatne. 4. Wykonawca przystępując do postęp.o udzielenie zam.publ., akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://e-propublico.pl oraz uznaje go za wiążący. 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy dotycząca rejestracji, logowania, procedury przesyłania i wycofania dokumentów znajduje się na stronie internetowej https://e-ProPublico.pl/,jako Instrukcja Wykonawcy. 6. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na Platformie,przesyłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. 7. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto na Platformie. 8. Zamawiający określa następujące wymagania sprzętowo - aplikacyjne pozwalające na korzystanie z Platformy: 1) dostęp do sieci Internet, 2) posiadanie dowolnej i aktywnej skrzynki poczty elektr.(e-mail), 3) komputer z systemem operacyjnym Windows 7® (lub nowszym) albo Linux i zainstalowaną przeglądarką internetową z włączoną obsługą JavaScript oraz Cookies. Platforma e-ProPublico współpracuje z najnowszymi, stabilnymi wersjami wszystkich głównych przeglądarek internetowych (Internet Explorer 10+/Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera), 4) włączona obsługa JavaScript oraz Cookies. 9. Zamawiający, zgodnie z §11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w po

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 3 jours

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

3 marchés ouverts actuellement

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Aliments & boissons
2 755 588 €
2 410 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
60 avis suivis · 22 attribués
12 120 362 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Aliments & boissons · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte

3 jours restants

Source