Saltar al contenido
Aperlena

Zakup samochodu służbowego

Adjudicada Adjudicación de contrato Sin fecha límite publicada
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Publicada
  2. Adjudicada

Descripción

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412121 z dnia 2026-08-28 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup samochodu służbowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RESZEL 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743611 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Rynek 24 1.5.2.) Miejscowość: Reszel 1.5.3.) Kod pocztowy: 11-440 1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminareszel.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bipreszel.warmia.mazury.pl/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55ecc4af-1504-4f47-8a87-4f2d73da2f33 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup samochodu służbowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55ecc4af-1504-4f47-8a87-4f2d73da2f33 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412121 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00010851/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup samochodu słuzbowego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396070 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: RGOŚ.271.2.7.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego, nienoszącego śladów użytkowania, wyprodukowanego min. w 2025 roku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie ze względu na brak ofert. 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Fuente oficial

Fuente: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) hace 2 días

Documentos en Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polaco) ofertas presentadas a través de e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

2 licitaciones abiertas ahora mismo

Adjudicaciones recientes