Saltar al contenido
Aperlena.com

Zakup samochodu ciężarowego wielofunkcyjnego na potrzeby Gminy Bliżyn

Abierta Anuncio de licitación Quedan 10 días
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Publicada
  2. Hoy
  3. Fecha límite abierta 10 días
  4. Adjudicada

Descripción

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414439 z dnia 2026-08-31 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup samochodu ciężarowego wielofunkcyjnego na potrzeby Gminy Bliżyn SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BLIŻYN 1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Bliżyn 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009981 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 79A 1.5.2.) Miejscowość: Bliżyn 1.5.3.) Kod pocztowy: 26-120 1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@blizyn.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugblizyn.bip.doc.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup samochodu ciężarowego wielofunkcyjnego na potrzeby Gminy Bliżyn 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f743843a-a844-4222-ad2d-89f54f09e962 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414439 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024665/04/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup samochodu ciężarowego wielofunkcyjnego na potrzeby Gminy Bliżyn 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f743843a-a844-4222-ad2d-89f54f09e962 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu Platformy e-Zamówienia, dostępnej pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Strona internetowa prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f743843a-a844-4222-ad2d-89f54f09e962- indywidualny adres aktualnego postępowania utworzonego na Platformie e-Zamówienia]. 2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. Wykonawca zamierzający złożyć ofertę powinien posiadać konto wykonawcy na Platformie i postępować zgodnie z aktualnymi instrukcjami udostępnionymi w Centrum Pomocy Platformy e-Zamówienia. 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie po-stępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w któ-rym znajdują się dwa pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. 2) Wykonawca dodaje wybrany z dysku i uprzednio podpisany „Formularz oferty” w pierwszym polu („Wypełniony formularz oferty”). W kolejnym polu („Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”) wykonawca dodaje pozostałe pliki stanowiące ofertę lub składane wraz z ofertą. 3) Jeżeli wraz z ofertą składane są dokumenty zawierające tajemnicę przedsiębiorstwa wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczo-nym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. Zarówno załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa jak i uzasadnienie za-strzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa należy dodać w polu „Załączniki i inne dokumenty przedsta-wione w ofercie przez Wykonawcę”. 4) Formularz ofertowy podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym w formacie PAdES typ wewnętrzny. 3. Pozostałe dokumenty wchodzące w skład oferty w tym formularz ofertowy o którym mowa w ust. 1 oraz pozostałe wymagane dokumenty w SWZ składane wraz z ofertą, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektro-nicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpi

Fuente oficial

Fuente: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) hace 17 minutos

Documentos en Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polaco) ofertas presentadas a través de e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

2 licitaciones abiertas ahora mismo

Adjudicaciones recientes