Saltar al contenido
Aperlena

Compra e instalacion de una caldera de 500 kW

Original Zakup i montaż pieca 500 kW

Cerrada Anuncio de licitación
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Publicada
  2. Fecha límite abierta 8 días
  3. Adjudicada pendiente

Resumen

Resumen generado automáticamente

El organo de contratacion, Gmina Lack - Gminny Zaklad Komunalny en Lack (una unidad presupuestaria publica), con sede en Brzozowa 1, 09-520 Lack, voivodia de Mazovia, Polonia (NUTS PL923), contrata la compra e instalacion de una caldera de 500 kW. El contrato no esta cofinanciado con fondos de la UE y no esta sujeto a las restricciones del articulo 94. El procedimiento es el modo basico segun el articulo 275 punto 2 de la ley polaca de contratacion publica. No se indica ni el valor estimado ni el plazo de presentacion de ofertas en el anuncio (anuncio 2026/BZP 00407525, publicado el 2026-08-26). Contacto: biuro@gzklack.pl, telefono 24 382 11 01.

Descripción

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407525 z dnia 2026-08-26 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup i montaż pieca 500 kW SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łąck - Gminny Zakład Komunalny w Łącku 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015738 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Brzozowa 1 1.5.2.) Miejscowość: Łąck 1.5.3.) Kod pocztowy: 09-520 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki 1.5.7.) Numer telefonu: 24 382 11 01 1.5.8.) Numer faksu: 24 26 14 131 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@gzklack.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gzklack.bip.org.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność Realizacja zadań własnych gminy SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup i montaż pieca 500 kW 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e32ef4d-764f-4ae4-b5fb-38c1cdc56df9 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407525 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066704/04/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup i montaż pieca 500 kW 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364456 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje; 3) zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer; 4) włączona obsługa JavaScript; 5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf; 6) szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.; 7) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. W powołaniu na Obwieszczenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2017 r. ws. ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów ws. Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 2247) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf. W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: .zip, .7Z. Wśród formatów powszechnych a nie występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie. Zamawiający zwraca uwagę na ograniczenia wielkości plików podpisywanych profilem zaufanym, który wynosi max 10MB oraz na ograniczenie wielkości plików podpisywanych w aplikacji eDoApp służącej do składania podpisu osobistego, który wynosi max 5MB. Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu, Zamawiający zaleca, w miarę możli

Fuente oficial

Fuente: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) hace 1 semana

Documentos en Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polaco) ofertas presentadas a través de e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

1 licitación abierta ahora mismo

Adjudicaciones recientes